Ośrodki szkolenia praktycznego - rekomendacje

Forum dla słuchaczy szkoły ATO Avioner
admin
Administrator

Ośrodki szkolenia praktycznego - rekomendacje

Postautor: admin » 24 sie 2016, 17:44

Aeroklub nie jest równy Aeroklubowi. Ja na przykład bardzo lubię Suwałki. Tam nie ma Aeroklub tylko Suwalska Szkoła Szybowcowa, stowarzyszenie lokalne. Polecam to miejsce, bo i region fajny :)

info@transportal.pl

Re: Ośrodki szkolenia praktycznego - rekomendacje

Postautor: info@transportal.pl » 24 sie 2016, 17:52

Ha, ja też tam latałem. To prawda miejsce fajne, choć sporo wiatrów ale latają przede wszystkim za wyciągarką. Kiedyś tam był Aeroklub ..... ale skończył się. Ludzie się zorganizowali i próbują coś robić. Z powietrza to tam są super widoki.... Pozdr. L.W.

Awatar użytkownika
j.furgal@hvs.com.pl

Postautor: j.furgal@hvs.com.pl » 12 lip 2017, 21:02

Witam. Właśnie zakończyłem szkolenie teoretyczne. Czy ktoś z was może powiedzieć który ośrodek szkolenia w Lublinie i okolicach jest waszym zdaniem najlepszy? Może ktoś robił kurs w Aeroklubie w Świdniku, Radawcu lub w Exinie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

Awatar użytkownika
slawomir.lenczowski@gmail.com

Postautor: slawomir.lenczowski@gmail.com » 01 paź 2018, 15:54

Polecam Aeroklub Krakowski. Może komunikacja w aeroklubie jeszcze do poprawy ale jak już zaczniecie latać to naprawdę instruktor pokazuje wszystko i tłómaczy bardzo durzo. Dopiero pierwsze koty za płoty ale naprawdę czuję że mimo jesieni mogę tam się dobrze wyszkolić. Naprawdę tłómaczą wszystko.

Wróć do „Avioner”