Szkoła Avioner - absolwenci

Forum dla słuchaczy szkoły ATO Avioner
admin
Administrator

Szkoła Avioner - absolwenci

Postautor: admin » 22 lip 2016, 10:46

zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły Avioner do nawiązywania kontaktów ze sobą a korzyść będzie wielokierunkowa, dla wszystkich 8-)

Awatar użytkownika
szym.theredcrack@gmail.com

Re: Szkoła Avioner - absolwenci

Postautor: szym.theredcrack@gmail.com » 24 sie 2016, 11:52

Witam wszystkich absolwentów szkoły Avioner. ;)
Mam do Was pytanie; jako kompletny laik lotniczy zabrałem się za teorytyczny kurs szybowcowy. Tu zaczynają się moje problemy - rozumiem że w instrukcji kursu jest napisane, aby napierw słuchać wykładów z prawa lotniczego, natomiast pytam Was o zdanie w kwestii właśnie kolejności słuchania - już na pierwszych dwóch wykładach pada mnóstwo terminów i pojęć, które wcześniej nie zostały wytłumaczone. Jaką kolejność obrać, by jak najmniej drapać się po głowie i nie mieć wrażenia, jakby ktoś zwracał się do mnie po Chińsku? :?
Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc. :)

Awatar użytkownika
info@transportal.pl

Postautor: info@transportal.pl » 25 sie 2016, 13:53

Zadzwoń do biura Avionera, oni wszystko wytłumaczą i doradzą. Ja dzwoniłem do nich wielokrotnie. W mojej ocenie możesz też zacząć od "Człowiek - możliwości i ograniczenia". Mi ich wykłady się podobają ;)

Awatar użytkownika
artursitarski@wp.pl

Postautor: artursitarski@wp.pl » 25 sie 2016, 17:44

Dokladnie przeczytaj instrukcje kursu i trzymaj sie tego co tam pisze. W instrukcji pisze dokladnie co pierwsze. Ja zaczynalem od prawa lotniczego tak jak jest w instrukcji i po kolei. Przedmioty zostaly tak ulozone aby wchodzily do glowy po kolei i pozniej jedno z drugiego wynikalo samoistnie. I tak jak ty nie mialem nic wspolnego z lataniem oprocz tego, ze wsiadalem do Ryanair lub do Easyjet i mnie zawozili na miejsce. Nauczylem sie wg instrukcji i za pierwszym razem zdalem. Pozdrawiam

Wróć do „Avioner”