Szkoła Avioner - aktualni słuchacze

Forum dla słuchaczy szkoły ATO Avioner
admin
Administrator

Szkoła Avioner - aktualni słuchacze

Postautor: admin » 22 lip 2016, 10:54

zapraszamy wszystkich słuchaczy kursów naszej szkoły do nawiązywania kontaktów i być może współpracy. Wierzymy, że mogą z tego zrodzić się wielkie sprawy, plany, idee 8-)

ralph

Re: Szkoła Avioner - aktualni słuchacze

Postautor: ralph » 24 lip 2016, 22:49

Hi,
wlasnie rozpoczalem teoria dla pilota SPL. Moze ktos juz ma za soba jakies egzaminy?

Awatar użytkownika
slawomir.smolen@gmail.com

Postautor: slawomir.smolen@gmail.com » 25 lip 2016, 13:19

Egzaminy to pestka, tylko dlaczego tak ciężko je zdać ??? :)

Awatar użytkownika
f_zhurba@onet.eu

Postautor: f_zhurba@onet.eu » 30 lip 2016, 18:46

Witam serdecznie! Właśnie przeglądałem swoją statystykę postępów szkoleń i zauważyłem, że jakoś dziwnie liczy się / został policzony czas na zrobienie wykładów - system pokazuje, że poświeciłem wielu wykładów tylko 3-7 min. - czy tu jest wliczony tylko czas na zrobienie końcowego testu z 5 pytań po każdym wykładzie? Bo ten czas ewidentnie nie wlicza czas poświęcony na odsłuchanie video lekcji każdego wykładu. Czy jeszcze ktoś ma podobnie liczone statystyki i jak to trzeba rozumieć? Dziękuję bardzo za odpowiedz.

admin
Administrator

Postautor: admin » 01 sie 2016, 14:22

Oczywiście pracujemy nad tym, też to zauważyliśmy. Jednak potrzeba trochę czasu by zrobić to systemowo, nie doraźnie. Bardzo dziękujemy za spostrzeżenie. Jest to funkcjonalność dodatkowa i nie zakłóca zasadniczych składowych systemu ale jest też ważna. Prosimy o cierpliwość :)

Awatar użytkownika
f_zhurba@onet.eu

Postautor: f_zhurba@onet.eu » 03 sie 2016, 18:45

Jak zacząłem używać innego, nowszego laptopa mojej żony z innym OS, to już pokazuje dobry czas w statystykach. Domyślam się, że rejestracja czasu zależała od oprogramowania/systemu operacyjnego komputera. Teraz wszystko jest dobrze. Dziękuję bardzo!

Awatar użytkownika
mike.kaczorowski@gmail.com

Postautor: mike.kaczorowski@gmail.com » 20 kwie 2017, 15:59

Hej,

Przyjechałem z USA mój polski jest Ok, ale całe słownictwo lotnicze umiem w języku angielskim czy planujecie kiedyś kursy w języku angielskim?

Mike

admin
Administrator

Postautor: admin » 01 maja 2017, 20:30

oczywiście Mike, potwierdzamy że tak, planujemy kurs z PPL(A), a także ATPL(A) w języku angielskim. Mamy aktualnie w przygotowaniu inny kurs więc będziemy mogli odpowiedzieć Tobie bardziej szczegółowo dopiero z końcem tego lata, kiedy będzie gotowa oferta szkoleń w języku angielskim.
Tymczasem zapraszamy na szkolenie w języku polskim :)

Pozdrawiamy,
ATO Avioner, administracja

Awatar użytkownika
tomczu24@gmail.com

Postautor: tomczu24@gmail.com » 22 cze 2017, 20:01

Czy wam też brakuje pokazania błędnych odpowiedzi po zakończeniu testu etapowego? :idea:

Awatar użytkownika
slawomir.lenczowski@gmail.com

Postautor: slawomir.lenczowski@gmail.com » 05 wrz 2018, 11:26

Jestem w trakcie i po zakończeniu dopiero meteorologi i budowy płatowca. I nie było tak źle mimo iż wiedza jest bardzo rozległa. :D
Ale polecam Teczkę kursanta gdzie można sprawdzać i przeanalizować błędy z pojedynczych testów.

Wróć do „Avioner”