Nie pamiętasz hasła?

Padaj login, a instrukcję postepowania dostaniesz mailem.

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
AKADEMIA LATANIA
Akademia Latania prowadzi szkolenia dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych w zakresie uprawnień VLOS, BVLOS. Działamy na terenie Szczecina, Koszalina i Gorzowa Wielkopolskiego. Szkolenia prowadzimy na naszych pojazdach w trybie trener-uczeń, oferujemy też możliwość szkolenia na sprzęcie klienta i szkolenia produktowe DJI.
Nasi instruktorzy są praktykami, specjalistami z zakresu geodezji i fotogrametrii, zawodowymi operatorami na potrzeby produkcji filmowych i telewizyjnych. Dla osób zainteresowanych konkretną branżą oferujemy dodatkowe szkolenia praktyczne z zakresu filmowania bądź fotogrametrii.
Zgłoszenia oraz więcej informacji pod numerem telefonu: +48 608 34 33 76.
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZIEMI ZAMOJSKIEJ
Aeroklub Ziemi Zamojskiej powołano w roku 1976 (natomiast historia lotniska sięga roku 1928, gdy Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej wykupiła z ordynacji Zamojskich ponad 30 hektarów na lotnisko). Po wojnie lotnisko zostało przejęte przez Wojsko Polskie. Dzięki przychylności Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych w Zamościu, AZZ mógł korzystać z lotniska szkoły zlokalizowanego w Mokrem. Obecnie zrzeszonych w AZZ jest ok. 200 członków w sekcjach: samolotowej, szybowcowej, spadochronowej, paralotniowej i modelarskiej. Na przestrzeni prawie 39 letniej historii Aeroklubu nie sposób wymienić wszystkich, bardzo licznych sukcesów sportowych naszych zawodników.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia szybowcowe, samolotowe i spadochronowe. Do dyspozycji mamy m.in. szybowce: SZD 9 – Bocian i 2 SZD 50-3 Puchacz oraz samoloty: Cessna 152 i AT-3 .Wiecej informacji nastronie: http://www.aeroklubzamosc.pl/
loading