Zestaw wykładów do: Seminarium Instruktorów Szybowcowych

screenshot
Seminarium FI(S)

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
ADRIANA AVIATION SP. Z.O.O.
Adriana Aviation
Profesjonalny i certyfikowany zgodnie z wymogami PART-FCL Zatwierdzony Ośrodek Szkolenia dysponuje już znaczącą, nowocześnie wyposażoną bazą szkoleniową z funkcjonalnym zapleczem socjalnym dla uczestników szkoleń i pasażerów, kompleksem hotelowym i wreszcie znakomitym zespołem przygotowującym pilotów do uzyskania:
• Licencji pilota rekreacyjnego LAPL
• Licencji turystycznej samolotowej PPL(A)
• Licencji zawodowej - samolotowej CPL(A)
• Licencji liniowej ATPL(A) (teoria)
• Uprawnienie współpracy w załodze wieloosobowej MCC(A) (teoria)
• Uprawnienie IR(A)/SE/ME
• Uprawnienie FI(A)
• Uprawnienie MEP(L)
• Uprawnienie VFR NOC
• Uprawnienie na typy samolotów TR: PA-46, C-510, C-525, TBM, BE-90/99/100/200, PC-12
• Uprawnienie instruktora na typy samolotów TRI: PA-46, C-510, C-525, TBM, BE-90/99/100/200, PC-12
• Uprawnienie instruktora szkolenia w lotach według wskazań przyrządów IRI(A)
• Uprawnienie instruktora na klasę samolotów jednosilnikowych
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB BIAŁOSTOCKI
U nas nauczysz się latać szybowcem, skoczysz ze spadochronem lub siądziesz za sterami prawdziwego samolotu. Jeżeli marzyłeś kiedykolwiek, żeby samodzielnie zasiąść za sterami samolotu lub szybowca to właśnie teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Weź udział w szkoleniu w Aeroklubie Białostockim i spójrz na świat z góry. Nasi instruktorzy nauczą Cię pewnego i bezpiecznego pilotażu szybko i w dogodnym dla Ciebie czasie. Terminy szkoleń ustalasz indywidualnie ze swoim instruktorem.
Informacja o PARTNERZE
LOTNIK TRAINING
Nasz Ośrodek Szkolenia Lotniczego mieści się w miejscowości Nikutowo obok Mrągowa w otoczeniu jezior i lasów. Jesteśmy w pełni profesjonalnym ośrodkiem szkolącym personel lotniczy w zakresie obsługi i pilotażu statków powietrznych. Nasze kwalifikacje potwierdza zaświadczenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego nadające nam status podmiotu uprawnionego do przeprowadzania szkoleń oraz egzaminów.

Stale dbamy o jakość i różnorodność świadczonych usług. Nasza oferta została skonfigurowane tak, by odpowiadać Państwa potrzebom. W związku z tym oferujemy szeroką gamę możliwości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szkolenia oraz wynajmem samolotów oferujemy w następujących miejscach:

Lotnisko EPKE – Lotnisko Kętrzyn Wilamowo
Lotnisko EPBC – Warszawa Babice
Lądowisko w Nikutowie koło Mrągowa mieszące się zaraz obok naszego ośrodka

Dbamy o bezpieczeństwo naszych operacji lotniczych, dlatego stale monitorujemy stan naszych samolotów poprzez obsługę w profesjonalnym serwisie utrzymującym ciągłą zdatność do lotów (CAMO) Nasz najmłodszy samolot został wyprodukowany w 2019 roku. Cały czas się rozwijamy i nasza flota się powiększa.

W naszym ośrodku przeprowadzamy zarówno szkolenia lotnicze jak i wynajem Sali wykładowej wraz z komfortowo wyposażonymi pokojami. Mamy możliwość zorganizowania wyjazdu szkoleniowego dla Twojej firmy połączonego z podniebną rekreacją.

https://lotnik-training.pl/

Zapraszamy do kontaktu biuro@lotnik-training.pl
+48 790 277 757
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB KONIŃSKI
Aeroklub Koniński zaprasza wszystkich chętnych na szkolenie lotnicze samolotowe, szybowcowe i balonowe.
Zapraszamy również na skoki spadochronowe do współpracującej z nami Strefy Spadochronowej SkyCamp.
Informacja o PARTNERZE
LOTNICZA BOBULANDIA
Szkolenia do Licencji Szybowcowej, tu nauczysz się latania w górach. Zapraszamy :)

www.bobulandia.pl
loading