Rekrutacje do linii - Zapraszamy

Wybierz termin u jednego z dostępnych doradców i wypełnij poniższy formularz by wziąć udział w spotkaniu online z doradcą.
  • Jeżeli interesuje Cię kariera pilota liniowego, umów się na odpłatne spotkanie online z konsultantem znającym proces rekrutacyjny na to stanowisko w wybranej linii lotniczej.
  • Podczas spotkania konsultant udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania, a także opowie o procedurach rekrutacyjnych w znanej jemu linii.
  • Aby uruchomić opcję wyszukiwania, wybierz interesującą Cię linię lotniczą. Możesz także wybrać konkretnego konsultanta.
  • Jeżeli nie określisz przedziału czasowego wyszukiwania, wyświetlimy Ci najbliższe dostępne terminy dla wybranego przez Ciebie konsultanta i/lub interesujących Cię linii.
  • Decydując się na zakup poniższej usługi akceptujesz Regulamin projektu REKRUTACJE DO LINII
Wybierz termin u jednego z dostępnych doradców i wypełnij poniższy formularz by wziąć udział w spotkaniu online.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do sprecyzowania tematów, które chciałbyś poruszyć na spotkaniu. Pozwoli to lepiej przygotować się do rozmowy naszemu konsultantowi. Pytania będziesz mógł również dodać po dokonaniu zakupu i rejestracji w naszym serwisie.

Faktura dla firmy
Regulamin projektuPolityka prywatności
Oświadczenie RODO
Uwaga! Potwierdzenie zapłaty za zakupioną usługę Rekrutacji Do Linii należy przesłać w dniu zakupu. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo anulowania w dniu następnym nieopłaconego zamówienia.

NASI DORADCY

Informacja o WYKŁADOWCY
DOMINIK CHROBAK
Witam, jestem pilotem liniowym z doświadczeniem niemal 1000h na B738, pracuje w linii od ponad dwóch lat. Brałem udział w rekrutacjach do Enter Air oraz PLL LOT, jestem również bardzo dobrze zorientowany w systemie rekrutacji linii Ryanair. Jeśli przygotowujesz się do rekrutacji, chętnie Ci pomogę !
pic_28928
ENTER Air
Ryanair
Dominik Chrobak
Informacja o WYKŁADOWCY
MACIEJ MIKOŁAJCZYK
Cześć! Mam na imię Maciej. Z lotnictwem jestem związany od 17 roku życia, a od 4 lat pracuje jako pierwszy oficer w linii z Grupy Ryanair. W trakcie naszego spotkania postaram się rozebrać na czynniki pierwsze poszczególne etapy procesu rekrutacji do linii lotniczej, przedstawić przykładowe pytania techniczne oraz wskazówki, jak poradzić sobie z wyzwaniami podczas oceny w symulatorze. Ponadto opowiem Ci o specyfice pracy w kilku wiodących liniach lotniczych w Europie wschodniej. Dzięki temu, już na etapie składania aplikacji będziesz mógł wybrać najlepszego dla siebie pracodwacę, co nie tylko wpłynie na twoje życie prywatne, ale również twoją dalszą karierę.

Hi! My name is Maciej. I have been involved in aviation since the age of 17, and for 4 years I have been working as a first officer in the Ryanair Group airline. During our meeting, I will try to describe the individual stages of the airline recruitment process, present examples of technical questions and tips on how to deal with the challenges during simulator assessment. In addition, I will tell you about the specifics of working in some of the leading airlines in Eastern Europe. Thanks to this, already at the stage of applying, you will be able to choose the best employer, which will not only affect your private life, but also your future career.
pic_28908
LOT Polish Airlines
Ryanair
Maciej Mikołajczyk
Informacja o WYKŁADOWCY
WOJCIECH CHMURA
Dzień dobry. Nazywam się Wojciech Chmura. Mam 6-cio letnie doświadczenie jako pierwszy oficer w linii EnterAir oraz 13-to letnie doświadczenie jako kontroler lotniska Warszawa. W przystępny sposób bardzo chętnie opowiem Ci o etapach rekrutacji do linii lotniczej oraz jakie etapy szkolenia Cię czekają, aby móc wykonywać tę pracę. Przedstawię Ci także jak wygląda życie zawodowe pilota pracującego dla linii lotniczej, aby Twoja decyzja o wyborze tej ścieżki zawodowej była jak najbardziej świadoma. Jeśli dodatkowo interesują Cię pytania dotyczące pracy w kontroli ruchu lotniczego będzie mi bardzo miło na nie odpowiedzieć. Zapraszam serdecznie.
pic_28874
ENTER Air
Wojciech Chmura
loading