Konsultacje - Zapraszamy

  • Jeśli chcesz skorzystać z lotniczej wiedzy naszych wykładowców zamów odpłatne spotkanie online z wybranym konsultantem.
  • Podczas trwania spotkania, wykładowca udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na pytania z wybranego zakresu zagadnień do licencji.
  • Aby rozpocząć wyszukiwanie wybierz Rodzaj licencji i Przedmiot, który Cię interesuje. Następnie wybierz wykładowcę i klknij przycisk "Szukaj".
  • Jeżeli nie określisz przedziału czasowego wyszukiwania, wyświetlimy Ci najbliższe dostępne terminy dla wybranego wykładowcy.
Wybierz termin u jednego z dostępnych wykładowców i wypełnij poniższy formularz aby zarezerwować spotkanie online.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do sprecyzowania tematów, które chciałbyś poruszyć na spotkaniu. Pozwoli to lepiej przygotować się do rozmowy naszemu konsultantowi. Pytania będziesz mógł również dodać po dokonaniu zakupu i rejestracji w naszym serwisie.

Faktura dla firmy
Regulamin szkołyPolityka prywatności
Oświadczenie RODO
Uwaga! Potwierdzenie zapłaty za zakupioną sesję na życzenie należy przesłać w dniu zakupu. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo anulowania w dniu następnym nieopłaconego zamówienia.

NASI KONSULTANCI

Informacja o WYKŁADOWCY
JAKUB ZAŁĘSKI
Instruktor samolotowy, od ponad 6 lat także instruktor tańca Boogie Woogie. Absolwent dziennikarstwa i medioznawstwa na specjalizacji PR na Uniwersytecie Warszawskim
pic_29109
Jakub Załęski
Przedmioty konsultacji
Prawo lotnicze oraz procedury kontroli ruchu lotniczego - LAPL(A)
Prawo lotnicze oraz procedury kontroli ruchu lotniczego - PPL(A)
Prawo lotnicze oraz procedury kontroli ruchu lotniczego - PPL(H)
Prawo lotnicze oraz procedury kontroli ruchu lotniczego - SPL
Zasady lotu - LAPL(A)
Zasady lotu - PPL(A)
Informacja o WYKŁADOWCY
MICHAŁ SULIŃSKI
Od 2013 roku zawodowo związany z lotnictwem komercyjnym, ostatnie lata na stanowiskach Specjalisty oraz Inspektora Bezpieczeństwa Lotniczego. Obecnie pełniący funkcję Kierownika Działu Bezpieczeństwa Lotniczego i Ochrony (Safety&Security Manager) u operatora dyspozycyjnego (CAT/Air Taxi). Specjalista z zakresu analizy zdarzeń lotniczych oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS). Pilot samolotowy. W lotnictwie ogólnym wykonuje loty "ferry" a także współpracuje ze szkołami ATO w zakresie bezpieczeństwa. Instruktor BL/SMS i Security. Absolwent Akademii Obrony Narodowej na kierunku lotnictwo, kształcił się również na Estońskiej Akademii Lotniczej. Czas wolny poświęca lataniu.
pic_28439
Michał Suliński
Przedmioty konsultacji
Bezpieczeństwo lotów - UAG(L)
Bezpieczeństwo lotów - UAP(L)
Bezpieczeństwo lotów - UHP(L)
Informacja o WYKŁADOWCY
PAWEŁ ŻAK
Jest cenionym i doświadczonym wykładowcą przedmiotów teoretycznych o technicznej tematyce lotniczej. Jako członek Zespołu Konstrukcyjnego na Politechnice Warszawskiej brał udział w obliczeniach technicznych i projekcie o szybowca klasy światowej PW-5, za co zespół otrzymał Specjalną Nagrodę Ministra Edukacji, a także dwumiejscowego szybowca PW-6. Posiada zawodową licencję samolotową CPL(A), jest czynnym instruktorem samolotowym.
pic_376
Paweł Żak
Przedmioty konsultacji
Zasady lotu - LAPL(A)
Zasady lotu - PPL(A)
Zasady lotu - PPL(H)
Zasady lotu - SPL
Zasady lotu - UAP(L)
Zasady lotu - UHP(L)
Informacja o WYKŁADOWCY
ANDRZEJ STEFKO
Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie budowy silników lotniczych, Doktorem Nauk Technicznych, a także czynnym instruktorem szybowcowym. Od 25 lat czynnie szkoli młodych szybowników.
W sumie wylatał ponad 1600 godzin na szybowcach i motoszybowcach kilkudziesięciu typów. W dziedzinie lotów szybowcowych zdobył prestiżową Odznakę Szybowcową z Trzema Diamentami, jest także wyróżniony tytułem i odznaczeniem Mistrz Sportu Szybowcowego.
Prowadził też między innymi badania technicznych przyczyn wypadków lotniczych samolotów dużych prędkości.
Jest też autorem szeregu książek i publikacji w dziedzinie techniki lotniczej. Posiada również licencję samolotową PPL(A).
pic_254
Andrzej Stefko
Przedmioty konsultacji
Nawigacja - SPL
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UAG(L)
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UAP(L)
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UHP(L)
Ogólna wiedza o śmigłowcu - napędy, instalacje, przyrządy - PPL(H)
Ogólna wiedza o samolocie - napędy, instalacje, przyrządy - PPL(A)
Ogólna wiedza o statku powietrznym - napędy, instalacje, przyrządy - LAPL(A)
Ogólna wiedza o szybowcu
Zasady lotu - UAG(L)
loading