Zestaw wykładów do: Seminarium Instruktorów Samolotowych

screenshot
Seminarium FI(A)

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
POL MACK POLAND SP ZOO
PolMack to szkoła znajdująca się na Dolnym Śląsku (EPSS i EPMR), która powstała w odpowiedzi na zmieniające się lotnictwo i potrzeby szkolenia na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań młodych pilotów.
Twórcy PolMack to też piloci, którzy wraz z grupą doświadczonych instruktorów od lat marzyli o stworzeniu szkoły pilotażu która będzie profesjonalnym i przyjaznym miejscem do szkolenia dla kandydatów, uczniów jak i absolwentów.
W naszym Ośrodku po przeprowadzeniu przedlotowego briefingu, wsiadasz do najnowocześniejszego samolotu szkoleniowego Tecnam P 2008 z glass cocpitem.
Zapraszamy na szkolenie oraz na naszą stronę internetową: https://szkolapilotazu.pl/
Informacja o PARTNERZE
OŚRODEK SZKOLENIA LOTNICZEGO CHARY RYSZARD CHARYTONOWICZ
Ośrodek Szkolenia założył emerytowany Cpt B787 PLL LOT. Oferujemy szkolenia do uprawnień UAP( L ) , INS ( A ) , wpisywanych do Świadectwa Kwalifikacji UACP.
Proponujemy również zainteresowanym podmiotom loty patrolowe , loty fotograficzne przy użyciu ręcznych urządzeń fotograficznych , holowanie banerów , holowanie szybowców jednomiejscowych ( bez wody ).
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZIEMI JAROSŁAWSKIEJ
Zapraszamy serdecznie do Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej!!

AZJ jest najmłodszym aeroklubem posiadającym certyfikat organizacji szkolenia lotniczego – rok założenia 2007.

25.09.2015 odebraliśmy od producenta fabrycznie nowy samolot SportStar RTC. Jest to certyfikowana konstrukcja wyposażona w pełny glass cockpit (z synthetic vision, mapą, elektronicznym AIP, dwoma centralami ADAHRS, EMS i możliwością podłączenia Twojej komórki i przesyłania wcześniej zaplanowanego lotu do urządzenia), spadochronowy system ratowniczy, hak do holowania szybowców i banerów, VOR i ILS.... Zapraszamy na szkolenia do licencji LAPL(A) oraz PPL(A) i do wynajmu tego niezwykłego samolotu w celu budowania nalotu! Naucz się latać już za 12000zł!!
(Na zakup samolotu pozyskaliśmy dotację z UE)

Posiadamy 13 szybowców (w tym 2 Jantary). Z naszego klubu wywodzi się liczne grono zawodników startujących z sukcesami w zawodach szybowcowych w całej Polsce. Zdobądź uprawnienia pilota szybowcowego (licencja SPL) już za 3000zł!!

Na naszym lądowisku działa również sekcja spadochronowa. Chcesz zrobić uprawnienia skoczka, lub przeżyć przygodę w tandemie z instruktorem?? Skontaktuj się z nami!!

Wszystko co udało nam się osiągnąć zawdzięczamy pracy społecznej wszystkich członków, bez posiadania pracowników etatowych.

Zapraszamy do przeżycia podniebnej przygody w jedynym prawdziwym klubie w Polsce!!
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB STALOWOWOLSKI
Aeroklub Stalowowolski działa już od blisko 60 lat, będąc wizytówką lotniczego Podkarpacia. Unikalne warunki terenowe oraz doskonała infrastruktura lotniskowa umożliwiają niemal całoroczne wykonywanie lotów szybowcowych.
Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego z doświadczoną 15 osobową kadrą instruktorską zapewnia warunki do kompleksowego szkolenia kandydatów na pilotów szybowcowych SPL, oraz do uprawnień instruktora szybowcowego FI(S).
Ostatnie lata to prawie 150 wyszkolonych podstawowo uczniów-pilotów, blisko 40 uzyskanych licencji oraz ponad 20 wyszkolonych instruktorów. W roku 2014 licencję pilota szybowcowego odebrał pierwszy w Polsce pilot niepełnosprawny - od podstaw wyszkolony w naszym Ośrodku.
W latach 2009–2015 Aeroklub był sześciokrotnie organizatorem ogólnopolskich zawodów szybowcowych, w tym m.in. Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasach Otwartej, 15m oraz Klub A.

Więcej informacji na naszej stronie: www.aeroklubstalowowolski.pl
Informacja o PARTNERZE
IBEX-UL SP. Z O.O.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością IBEX – Usługi Lotnicze rozpoczęła działalność w roku 1993 jako jedna z pierwszych prywatnych firm na polskim rynku lotniczym. W ramach zatwierdzonej organizacji szkolenia lotniczego ATO IBEX - U.L. dąży do stworzenia optymalnej bazy metodycznej, utrzymując bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i zapewniając dostosowanie do stale rosnących wymagań stawianych personelowi lotniczemu. IBEX jest niekwestionowanym liderem w sektorze General Aviation nie tylko w ramach organizacji szkolenia lotniczego, ale również w zakresie nieregularnego transportu lotniczego osób i towarów oraz specjalistycznych usług lotniczych wykonywanych przy użyciu statków powietrznych. IBEX prowadzi także prężnie działający serwis techniczny samolotów i śmigłowców również jako jedyna w Polsce, autoryzowana przez amerykańskiego producenta samolotów „CESSNA” organizacja obsługowa.

W chwili obecnej w ofercie ATO IBEX znajduje się pełna gama szkoleń teoretycznych i praktycznych do licencji i uprawnień lotniczych, możliwości budowania nalotu, wynajmu samolotów oraz wykonywania wszelkiego rodzaju lotów doskonalących pod okiem bardzo doświadczonych instruktorów. Lokalizacja na lotnisku Warszawa – Babice jest niewątpliwym atutem firmy, w szczególności dla osób podróżujących własnymi samolotami, którym IBEX zapewnia pełną opiekę hangarową, serwisową i szkoleniową.
loading