Rekrutacje do linii - Zapraszamy

Zaproponuj terminy spotkań i wypełnij poniższy formularz by wziąć udział w spotkaniu online z doradcą.
 • Jeżeli interesuje Cię kariera pilota liniowego, umów się na odpłatne spotkanie online z konsultantem znającym proces rekrutacyjny na to stanowisko w wybranej linii lotniczej.
 • Podczas spotkania konsultant udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania, a także opowie o procedurach rekrutacyjnych w znanej jemu linii.
 • Wybierz interesującą Cię linię lotniczą i konkretnego konsultanta. Następnie wybierz preferowaną długość spotkania i podaj swoje propozycje na termin spotkania.
 • Po zakończeniu rejestracji otrzymasz pocztą elektroniczną wiadomość z linkiem do potwierdzenia założenia konta na naszym serwisie. Po zatwierdzeniu Twoje propozycje zostaną wysłane do wybranego specjalisty.
 • Konsultant będzie mógł potwierdzić jeden z terminów spotkania lub zaproponować swoje terminy, z których Ty będziesz mógł wybrać lub kolejny raz zaproponować mu inne.
 • Cały proces odbywać się będzie drogą mailową za pośrednictwem serwisu avioner.pl, Twój adres email nie zostanie udostępniony konsultantowi.
 • Zapłaty będziemy od Ciebie oczekiwać dopiero po ostatecznym potwierdzeniu czasu spotkania, które dokonuje zawsze klient. Otrzymasz od nas wtedy za pośrednictwem poczty elektronicznej dokument zamówienia. Aktywacje zamówienia wykonujemy niezwłocznie po otrzymaniu bankowego potwierdzenia opłaty.
 • Decydując się na zakup poniższej usługi akceptujesz Regulamin projektu REKRUTACJE DO LINII
Wybierz trzy propozycje terminów spotkania i wypełnij poniższy formularz by wziąć udział w indywidualnej konsultacji online.

Przewidywana wartość zamówienia: -

Strefa czasowa konsultanta:

Regulamin projektuPolityka prywatności
Oświadczenie RODO

Podsumowanie zamówienia

 • Za spotkanie zapłacisz dopiero po ustaleniu terminu z konsultantem.
 • Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz list elektroniczny z prośbą o potwierdzenie wprowadzonych danych.
 • W momencie potwierdzenia nasz system wyśle do konsultanta list elektroniczny z Twoimi propozycjami terminów spotkań.
 • W odpowiedzi konsultant potwierdzi jeden z wybranych przez Ciebie terminów lub zaproponuje swoje terminy, do których będziesz mógł się odnieść w ten sam sposób.
 • Odpowiedź konsultanta otrzymasz na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.
 • Zaproponowane terminy spotkań (wg strefy czasowej ):
 • Konsultant:
 • Linia lotnicza:
 • Czas trwania zamawianego spotkania: h
 • Przewidywana cena spotkania:

Ostateczna cena będzie widniała na dokumencie zamówienia, które od nas otrzymasz po ustaleniu terminu spotkania.


Zmień wybór

NASI DORADCY

Informacja o WYKŁADOWCY
MACIEJ MIKOŁAJCZYK
Cześć! Mam na imię Maciej. Z lotnictwem jestem związany od 17 roku życia, a od 4 lat pracuje jako pierwszy oficer w linii z Grupy Ryanair. W trakcie naszego spotkania postaram się rozebrać na czynniki pierwsze poszczególne etapy procesu rekrutacji do linii lotniczej, przedstawić przykładowe pytania techniczne oraz wskazówki, jak poradzić sobie z wyzwaniami podczas oceny w symulatorze. Ponadto opowiem Ci o specyfice pracy w kilku wiodących liniach lotniczych w Europie wschodniej. Dzięki temu, już na etapie składania aplikacji będziesz mógł wybrać najlepszego dla siebie pracodwacę, co nie tylko wpłynie na twoje życie prywatne, ale również twoją dalszą karierę.

Hi! My name is Maciej. I have been involved in aviation since the age of 17, and for 4 years I have been working as a first officer in the Ryanair Group airline. During our meeting, I will try to describe the individual stages of the airline recruitment process, present examples of technical questions and tips on how to deal with the challenges during simulator assessment. In addition, I will tell you about the specifics of working in some of the leading airlines in Eastern Europe. Thanks to this, already at the stage of applying, you will be able to choose the best employer, which will not only affect your private life, but also your future career.
pic_28908
LOT Polish Airlines
Ryanair
Maciej Mikołajczyk
Informacja o WYKŁADOWCY
WOJCIECH CHMURA
Dzień dobry. Nazywam się Wojciech Chmura. Mam 6-cio letnie doświadczenie jako pierwszy oficer w linii EnterAir oraz 13-to letnie doświadczenie jako kontroler lotniska Warszawa. W przystępny sposób bardzo chętnie opowiem Ci o etapach rekrutacji do linii lotniczej oraz jakie etapy szkolenia Cię czekają, aby móc wykonywać tę pracę. Przedstawię Ci także jak wygląda życie zawodowe pilota pracującego dla linii lotniczej, aby Twoja decyzja o wyborze tej ścieżki zawodowej była jak najbardziej świadoma. Jeśli dodatkowo interesują Cię pytania dotyczące pracy w kontroli ruchu lotniczego będzie mi bardzo miło na nie odpowiedzieć. Zapraszam serdecznie.
pic_28874
ENTER Air
Wojciech Chmura
Informacja o WYKŁADOWCY
DOMINIK CHROBAK
Witam, jestem pilotem liniowym z doświadczeniem niemal 1000h na B738, pracuje w linii od ponad dwóch lat. Brałem udział w rekrutacjach do Enter Air oraz PLL LOT, jestem również bardzo dobrze zorientowany w systemie rekrutacji linii Ryanair. Jeśli przygotowujesz się do rekrutacji, chętnie Ci pomogę !
pic_28928
ENTER Air
Ryanair
Dominik Chrobak
loading