Zestaw wykładów do: SPL - licencja pilota szybowcowego (kurs skrócony)

Uwaga!
Szkolenie SPL – licencja pilota szybowcowego (kurs skrócony) dedykowane jest tylko posiadaczom co najmniej jednej z licencji: PPL(A), PPL(H), LAPL(A), LAPL(H), BPL.

Program kursu "SPL - licencja pilota szybowcowego (kurs skrócony)" 

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
G&D FLY S.C.
Oferujemy szkolenie motoszybowcowe w pełnym zakresie od licencji SPL z TMG do pozyskania certyfikatu instruktora FI(S) TMG.
G&D FLY deklarowany ośrodek szkolenia lotniczego (DTO) powstał w 2023 roku. Posiada zatwierdzenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego o numerze DTO-108 i prowadzi działalność na lotnisku Lublin-Radawiec (EPLR).
Szkoła prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów Daniela i Grzegorza. Szkolenie odbywa się na motoszybowcu produkcji austriackiej HB-23/2400 Brdischka, które posiada wszelkie certyfikaty EASA dopuszczające do szkolenia na tym typie. Zapraszamy na piękną Lubelszczyznę.
Informacja o PARTNERZE
AVIATION SIERRA ZULU
Jesteśmy elastyczną organizacją skłonną sprostać indywidualnym potrzebom adepta szybownictwa. W spokojnej i sprzyjającej atmosferze odbiegającej od tego co dzieje się na wielu ruchliwych lotniskach, można się skoncentrować na szybszym przyswajaniu wiedzy i umiejętności. Skraca to znacznie drogę do otrzymania własnej Licencji Pilota. Zapraszam po więcej informacji o naszej podwarszawskiej szkole na www.sierrazulu.waw.pl.
Nazywam się Sławomir Żydek i jestem Pilotem – Instruktorem.

Ponad 1000 godzin spędzonych za sterami szybowca głownie jako pilot i przeleciane w tym czasie około 50 000 km na nizinach i w górach. Wiele z tych przelotów odbyła się na odległość ponad 600 km. Zarówno jako pilot paralotniowy jak i szybowcowy osiągałem sukcesy sportowe.

Tworzę kanał popularyzujący szybownictwo: www.youtube.com/@sierrazulu

Od 16 roku życia uprawiam sporty powietrzne.

Wykonałem 585 skoków ze spadochronem. Mam kilkunastoletnie doświadczenie jako pilot paralotni(mój najdłuższy przelot to ponad 200 km).
Informacja o PARTNERZE
SKY-RAD P.H.U. RADOSŁAW JURGA
Szkolenia na samolotach ultralekkich - Dolny Śląsk.
UACP i Pilotni Prukaz

www.sky-rad.pl
kontakt@sky-rad.pl
+48 693 860 715
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB SŁUPSKI
Aeroklub Słupski oraz Szkoła Aeroklubu Słupskiego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia szybowcowe(licencja SPL), samolotowe (licencja PPL(A)/LAPL(A)) a także paralotniowe. Gwarantujemy indywidualne podejście i dogodne godziny nauczania.

Aeroklub Słupski, Lotnisko Słupsk - Krępa.
Kamil Kaszkur
tel.: +48 791 002 278
e-mail: dyrektor@aeroklub.slupsk.pl

*Istnieje możliwość noclegu / Do plaż Morza Bałtyckiego 30-40 minut jazdy autem.
Informacja o PARTNERZE
J&J TEAM
J&J TEAM poza sprzedażą i naprawą samolotów ma również swój ośrodek szkolenia lotniczego znajdujący się na lotnisku w Lesznie EPLS.

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w obszarze lotnictwa ultralekkiego. Nasz zespół to eksperci i pasjonaci, gotowi podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i entuzjazmem z Tobą. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która marzy o rozpoczęciu swojej przygody lotniczej, doświadczonym pilotem lub potrzebujesz profesjonalnej obsługi i naprawy swojego samolotu, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Chcemy, abyś poczuł się u nas jak w domu. Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem są gotowi zapewnić Ci kompleksowe i profesjonalne szkolenie. Bez względu na to, czy chcesz zostać pilotem samolotu, wiatrakowca, instruktorem lotniczym lub mechanikiem, nasza firma zapewnia szeroki zakres programów szkoleniowych, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

Nasza Flota:
2x Aeroprakt A22
1x SKYRanger
loading